Nga një VIP tek tjetra. Modele flokësh për femra 40 vjeçare
 
Shperndaje
ikub#: 2004230099
Një grua duhet gjithmonë në rinovim të stilit të saj në lidhje me flokët në mënyrë që të duken gjithmonë më të reja se mosha aktuale.
FOTO GALERI
Ja disa modele flokësh që mund të mbani në moshën 40-vjeçare dhe të dukeni më të reja dhe të freskëta.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FEMRA VIP FLOKE MOSHA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved