Si të depiloheni në mënyrë të sigurt dhe efektive në shtëpi
 
Shperndaje
ikub#: 2004230105
Dëshira për të qëndruar e pastër dhe e bukur duhet të ekzistojë edhe gjatë qëndrimit në shtëpi.
FOTO GALERI
Me qëndrimin në shtëpi, femrat po provojnë të kujdesen vetë për mirëmbajtjen e pamjes së tyre. Duke filluar që nga flokët, trajtimet e fytyrës, lëkurës dhe deri te depilomi i qimeve. Normalisht që ky i fundit aq sa është i vështirë, por edhe shumë i dhimbshëm. Shfletoni galerinë për të mësuar taktikën e thjeshtë në heqjen e qimeve. Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI DEPILIM LEKURE SHTEPI TRUPI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved