Vathët: modele të domosdoshme për t’i blerë menjëherë
 
Shperndaje
ikub#: 2004230094
Një palë vathë nuk mund dhe nuk duhet të mungojnë kurrë, por cilat janë modelet më të bukura?
FOTO GALERI

Të mëdha apo të vogla, ari ose argjendi, që varen ose të rrumbullakëta: vathët janë me të vërtetë aksesorë transformues. Ka kaq shumë modele, stile dhe materiale sa është e pamundur të mos gjesh një palë perfekte midis tendencave të momentit, për çdo person dhe çdo rast.

 
Shfleto artikuj te tjere per: MODELE VATHE VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved