Prerjet e flokëve të gjata 2020: tendencat e pranverë-verë që vijnë nga Sallonet
 
Shperndaje
ikub#: 2004240114
Lëreni veten të pushtoheni nga trendet e flokëve të gjata të vitit 2020 të sugjeruar nga sallonet e bukurisë më të famshme në botë.
FOTO GALERI
Midis propozimeve për prerjet e flokëve të gjata për sezoni  pranverë-verë 2020, që vijnë nga ato sallone mbeten të preferuara ato me onde, kaçurrela dhe me balluke.
 Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE MODELE PRANVERE PRERJE VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved