Fundi i lëkurës: si ta kombinoni atë me stil edhe në pranverë
 
Shperndaje
ikub#: 2004250011
Fund lëkure në pranverë? Po është e mundur dhe ne po ju zbulojmë 5 ide si ta kombinoni.
FOTO GALERI

Gjatë muajve të ftohtë, fundet prej lëkure nuk mungojnë asnjëherë në gardërobën tonë, duke qenë një nga protagonistët e shkëlqyeshëm të pamjes sonë të përditshme.

Por edhe në këtë sezon pranvere fundi prej lëkure  meriton një vend në listën veshjeve "must have".

loading...




Shfleto artikuj te tjere per: FUND KOMBINIMI LEKURE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 




Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved