5 këshilla për të veshur fundin e ngushtë
 
Shperndaje
ikub#: 2004260029
Fundet e ngushtë nxjerrin në pah trupin tuaj duke ju bërë të dukeni më sensuale dhe të sofistikuara. Por ka disa rregulla të cilat duhet t'i keni parasysh kur vishni një fund të tillë sepse në të kundërt do të merrni efektin e kundërt.
FOTO GALERI

Ja disa këshilla dhe rregulla për të ndjekur kur dëshironi të vishni një fund të ngushtë dhe mos harroni t'i bëni shprehi në stilin tuaj.

 
Shfleto artikuj te tjere per: FUND FUND I NGUSHTE KESHILLA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved