Njolla në lëkurë? Ja produktet natyrale që bëjnë mrekulli
 
Shperndaje
ikub#: 2004260013
Për një lëkurë te pastër dhe pa njolla, ja produktet natyrale qe duhet te përdorni.
FOTO GALERI
Ne lëkurë mund te dalin njolla te pigmenttuara për shkak te faktorëve te ndryshëm. Disa prej tyre janë: rrezet ultra vjollce, mosha, sëmundjet kronike, akne, shtatzëni, ekzema, dermatii, mungesë vitaminash, etj. Për t'i larguar këto njolla sa me shpejt përdorini disa përbërës natyrale. Kujdes! Nëse njollat apo pikat janë te dhimbshme, djegin apo kruhen mund te jene shkaktuar nga alergji te ndryshme dhe duhet te këshilloheni me mjeket.
 Shfleto artikuj te tjere per: LEKURA NJOLLA PRODUKTE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved