10 ngjyrat e flokëve që duhet të guxoni këtë vit
 
Shperndaje
ikub#: 2004270057
Jemi që jemi në karantinë, pse mos provojmë ngjyrën e flokëve që na pëlqen!
FOTO GALERI
Flokët tuaj përfaqësojnë identitetin tuaj, imazhin e një femre të bukur dhe të mirë mbajtur.  Me të vërtetë që ngjyra e flokëve tregon shumë për ju. mesazhin që stili juaj po përpiqet të dërgojë. Zgjedhja e modeleve dhe ngjyrave më të mira, më të reja dhe moderne mund të ju ndihmojë të dukeni të mrekullueshme dhe në modë. Në galerinë e mësipërme do të gjini 10 ngjyrat më të përshtatshme për këtë vit. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI FLOKE KARANTINE MODEL NGJYRE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved