15 modele këpucësh me takë, të cilat mezi do të prisni t’i vishni
 
Shperndaje
ikub#: 2004270089
Gati të ktheheni për të treguar këmbët tuaja?
FOTO GALERI

Le ta pranojmë, në javët e fundit vetëm këpucët që kemi veshur me një qëndrueshmëri të caktuar (përveç pantoflave) kanë qenë atlete, balerina, mbase disa palë çizme kyçin e këmbës dhe këpucë të tjera të rehatshme sa për të bërë pazaret.

Por ne duhet të jemi pozitivë dhe pasi herët a vonë kjo karantinë e gjatë do të përfundojë, dhe ne duhet të fillojmë të mendojmë për këpucët me takë që do të kthehemi t'i kemi në këmbët pasi të kemi lënë pas këtë izolim social.

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: KEPUCE MODELE VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved