Sekretet e modës që përdorin celebritetet në tapetin e kuq
 
Shperndaje
ikub#: 2004270084
Kur të famshmit parakalojnë tapetin e kuq, ata nuk duken më si qenie njerëzore të zakonshme.
FOTO GALERI

Ata duken si perëndi që zbresin nga qielli. Ok, kjo mund t’ju duket e hiperbolizuar por në fakt ata kujdesen shumë për veten përdorin dhe shumë truke në mënyrë që të paraqiten sa më bukur para kamerave dhe adhuruesve të tyre.

 

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: CELEBRITETE MODA SEKRETE TAPETI I KUQ

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved