Tendencat verore të make-upit
 
Shperndaje
ikub#: 2004270101
Ja disa modele grimi që do t’iu marrin mendjen.
FOTO GALERI
Tashmë që jeni në izolim filloni të komplotoni bukurinë tuaj verore me tendencat e fundit. Muajt e ngrohtë përpara do të sjellin shumë frymëzim për grimin e përsosur duke guxuar akoma më shumë me ngjyrat ashtu siç është vetë stina e verës e zjarrtë dhe pasionante. Festoni sezonin e ri të duke dalë jashtë me një pamje bukurie tërheqëse. Për fat të mirë ju keni gjithë kohën në dispozicion për të zgjedhur grimin e përshtatshëm. Për të pasur një ide më të qartë shfletoni galerinë e mësipërme.
 Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI GRIM MODEL TENDENCE TREND

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved