7 pamje që ndoshta mezi prisni ti vishni pas karantinës
 
Shperndaje
ikub#: 2004280086
Ne u frymëzuam nga ndikuesit për të fantazuar pak për pamjet që do të donim të vishnim pas karantinimit. Cila është e preferuara juaj?
FOTO GALERI

Në këto ditë karantinë do të keni menduar shpesh për gjithçka që dëshironi të bëni pas karantinës dhe mbase edhe fantazoni për pamjen e parë që do të vishni sa më shpejt që të dilni.

Dhe cilën nga këto 7 pamje do të vishni menjëherë?

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: KARANTINA PAMJE VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved