Tendencat e ngjyrës së flokëve: frymëzohuni nga Sallonet më të famshme!
 
Shperndaje
ikub#: 2004280097
Ndër propozimet më të bukura dallohet vanilja bionde, e shoqëruar me kafe të ngrohtë dhe rozë.
FOTO GALERI

Cilat janë ngjyrat e modës për sezonin pranverë-verë 2020? Bionde me vanilje, rozë dhe kafe e ngrohtë janë ndër propozimet më të preferuara nga sallonet më të famshme të bukurisë.

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE NGJYRA SALLONET TENDENCA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved