Pamjet më të bukura të Selena Gomez
 
Shperndaje
ikub#: 2004290101
Selena Gomez , është një nga personat më të ndjekur në Instagram. Ne kemi parë që stili i saj të rritet nga ditët e saj në Disney Channel e deri tani që duket tepër elegante.
FOTO GALERI

Kate Young. Young është përgjegjës për krijimin e disa prej pamjeve më të paharrueshme të Gomez, si dhe jashtë tapetit të kuq. Është e natyrshme që Gomez partneritet me Young, i cili është gjithashtu një lider i kalitur në fushën e saj, i cili ka punuar me sërën e Margot Robbie, Dakota Johnson, dhe Sienna Miller.

Young sigurohet që Gomez të duket me shkëlqim, dhe e rafinuar 24/7. Kur fliste për The Hollywood Reporter, Young shpjegoi se "me secilin nga klientët e mi ... Unë jam duke menduar për trupin dhe stilin e tyre. Stili i tyre është edhe shijen e tyre, edhe versionin tim të kombinuar".

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: PAMJE SELENA GOMEZ

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved