Pse femrat që kujdesen për një pamje të bukur janë më të suksesshme?
 
Shperndaje
ikub#: 2004290086
A e keni menduar ndonjëherë se grimi dhe modeli i flokëve ndikojnë në cilësinë e jetës suaj? Ja pra në këtë artikull do t’iu mbushet mendja për të mos neglizhuar kurrë kozmetikën tuaj. Shfletoni galerinë e mësipërme.
FOTO GALERI
Gjumi i mëngjesit na shijon aq shumë saqë e3 shtyjmë edhe 5 minuta edhe 10 minuta duke qëndruar në shtrat. Por ky zakon thjesht na vonon për në punë, shkollë apo ndonjë detyrë tjetër që ju duhet të bëni gjatë ditës. Ora e mëngjesit gjithmonë vrapon pa e kuptuar, kështu që ne nuk i kushtojmë shumë rëndësi pamjes së jashtme, veçanërisht make-upi ose flokët. Ndoshta ju duket një përpjekje pa vlerë, por përmirësimi i bukurisë sonë jo vetëm që ka një efekt pozitiv në gjendjen shpirtërore, gjithashtu ndryshon mënyrën se si njerëzit e tjerë na perceptojnë. Për më tepër, pamja e duhur mund të jetë hapi i parë për të ndryshuar rrënjësisht jetën e një personi. Shfletoni galerinë e mësipërme për të kuptuar efektet që ju jep një pamje e bukur. 
 Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI FEMER GRIM KOZMETIKE SUKSES

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved