Trendi më i ri i pantallonave verore
 
Shperndaje
ikub#: 2004290094
Nuk e kishim menduar kurrë se këto pantallona do të bëhen trend
FOTO GALERI
Janë pantallonat deri në gju, as të shkurtra dhe as të gjata ato që po marrin mendjen e fashionistëve. Një stil rruge po pushton zemrat e të gjithëve, por kurrë nuk e kishim menduar se do të vinte dita sërish për të veshur këtë model pantallonash. Por duken të adhurueshme dhe jemi të sigurte që sapo t’i shikoni mezi do të prisni verën për t’i veshur. Shfletoni galerinë e mësipërme për të shikuar modelin më të veçantë të pantallonave verore. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: PANTALLONA RRUGE STIL TREND VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved