Trendi i çantave pranverë-verë
 
Shperndaje
ikub#: 2005010041
Modeli i këtyre çantave është trendi i sezonit.
FOTO GALERI
Zakonisht tendencat e reja parashikohen 6 muaj përpara, por nuk e mohojmë dot faktin se markat e reja dalin çdo moment. Çanta është aksesori kryesor dhe më i nevojshëm, prandaj nuk duhet të kurseheni sepse do të bëhet pjesë e përditshmërisë suaj. Gjithashtu ju e përdorni çantën pothuajse gjithë kohën. Janë shumë arsye që ju bindin se ju duhet të merrni modelin më të mirë të çantës. Por për sezonin pranverë-verë ato janë stil ndryshe dhe më të bukura. Shfletoni galerinë për ide dhe frymëzim me markat më të njohura të çantave.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: AKSESOR CANTE MARKE MODEL TREND

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved