Veshjet e gëzueshme të pranverës që do ju ndriçojnë ditët
 
Shperndaje
ikub#: 2005010121
Ngjyrat e theksuara, vëllimi dhe printimet e ndritshme janë perfekte për të rritur gjendjen shpirtërore.
FOTO GALERI

Ato që u panë në pasarela për sezonin pranverë/verë ishin veshjet me volum dhe printimet e ndritshme. Sinqerisht, të gjithë ne kemi nevojë për një dozë humori dhe pozitiviteti tani, dhe madje edhe nëse nuk jeni në gjendje të jeni jashtë në botë, ju mund të festoni ardhjen e pranverës me këto veshje të këndshme dhe nxitëse.

 
Shfleto artikuj te tjere per: GEZUESHME PRANVERE VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved