Fustanet perfekte për vajzat me gjoks të kolmë
 
Shperndaje
ikub#: 2005020017
Për t’u dukur sa më bukur me fustan kur ke një gjoks të bollshëm, ja modelet më të përshtatshme.
FOTO GALERI
Vajzat me gjoks të vogël shpesh ankohen, por ato nuk e dinë se shoqet e tyre me gjoks të kolmë kanë më shumë vështirësi për të gjetur fustanin perfekt. Ato vërtet mund të mbajnë dekolte, por duhet patjetër të ndihen edhe rehat. Gjithçka varet nga morfologjia e trupit, Nëse dikush dëshiron të tregojë dekoltenë mund të zgjedhë një fustan me jakë V ose të rrumbullakosur. Nëse ndonjë nuk do ta ekspozojë këtë pjesë, më mirë të zgjedhin fustane të mbyllur para dhe me dekolte në kurriz. Fustanet bust duhen shmangur, ashtu si edhe ato me rripa shumë të holla apo me fruda e qëndisje të mëdha në pjesën e gjoksit. Ja modelet që përshtaten më tepër.
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANE GJOKSI MODELE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved