Mbyllni poret e lëkurës me këto receta natyrale
 
Shperndaje
ikub#: 2005020023
Keni përdorur produkte te ndryshme për te mbyllur poret dhe nuk ju kane dhënë rezultat? Testoni këto receta natyrale.
FOTO GALERI
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: LEKURA PORET RECETA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved