Modeli i takave që nuk ju shkaktojnë dhimbje
 
Shperndaje
ikub#: 2005020050
Njihuni me llojin e takave të dasmës që janë më të rehatshmet.
FOTO GALERI
Le të shpresojmë se pandemia e koronavirusit do të largohet së shpejti një herë dhe mirë. Meqenëse koha po ngrohet dhe jemi në sezonin e plazhit dhe të dasmave, mos i anuloni planet. Mendoni pozitivisht se dasma juaj do të realizohet në mënyrën më të bukur. Gjithashtu edhe për ju që keni ndërmend të bëni një dasmë në të ardhmen ne jemi këtu për t’iu ofruar zgjidhjen për të cilën shumë nuse shqetësohen. Zakonisht nuset nuk mund ta shijojnë dasmën e tyre sepse takat e larta ju shkaktojnë gjithmonë probleme dhe dhimbje saqë ato nuk mund të vallëzojnë. Në galerinë e mësipërme do të gjeni modelin e takave më të rehatshme për një dasmë, normalisht që mund t’i veshin edhe të ftuarat. Ju nuk do të ankoheni më për dhimbjet që shkaktojnë takat. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI DASME STIL TAKA TREND

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved