79-vjeçarja me make-up, jo vetëm në karantinë, por edhe kur fle gjumë
 
Shperndaje
ikub#: 2005040068
Dizajnerja Dame Zandra Rhodes tregon se si qëndron në karantinë me grim, nuk del asnjëherë jashtë pa grim, gjithashtu edhe kur fle gjumë.
FOTO GALERI
Dame Zandra Rhodes, 79 vjeç nga Kent, ka treguar se si po mban imazhin e saj të mrekullueshëm edhe gjatë izolimit. Ajo është aq e famshme për make up-in e saj të rënduar me ngjyra, flokët rozë, ashtu siç është edhe për veshjet e Princeshës Diana dhe nga Shirley Bassey deri te Nicole Richie. Dizajnerja e modës dhe tekstileve, e cila aktualisht po qëndron në Hotelin Real Marigold të BBC1, tha që ajo nuk del asnjëherë pa make-up në fytyrë dhe madje e mban edhe kur shkon në shtrat natën. Ajo tregon se e heq make-upin në mëngjes dhe e bën përsëri, duhet të rimodelojë vetullat pasi nuk i ka që vitin 1960, të theksojë sytë me ngjyrë dhe qerpikët. 
 Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI GRIM KARANTINE NGJYRA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved