Modelet e fustaneve të këndshme dhe të freskëta pranverore
 
Shperndaje
ikub#: 2005040084
Propozimet janë të larmishme dhe plotësojnë të gjitha nevojat e stilit.
FOTO GALERI

Nga fustanet stil robdeshambër e deri tek fustanet mini dhe të freskët, me pika ose printe me lule. Nga variantet e dantellave super romantike deri tek këmishët e pambukut perfekte për pamjet tuaja ditore.

Zbulohet modelet e fustaneve të këndshme dhe të freskëta pranverore.

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANE KENDSHME MODELE PRANVERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved