Ja si mund ta bëjmë vetë gërshetin “kurriz peshku”
 
Shperndaje
ikub#: 2005050091
Tashmë që jeni në shtëpi provoni të bëni gërshet “kurriz peshku”
FOTO GALERI
Gërsheti ‘kurriz peshku’ gjithmonë duket si modeli më i veçantë i flokëve. Përveç kësaj mbetet në modë dhe shumë stil. Gjithashtu ky lloj gërsheti duket shumë i vështirë për tu thurur, por nuk është e vërtetë mjafton të ndani flokët në dy pjesë dhe për pak minuta keni mbaruar gjithçka. Që ne ta bëjmë vetë këtë gërshet do ta kishim më të thjeshtë nëse do ta bënim me flokët anash. Shfletoni galerinë e mësipërme për të mësuar tre hapat e thjeshta që duhet të bëni për të realizuar gërshetin kurriz peshku. 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI FORMA GERSHET MODEL STIL

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved