Celebritetet që preferuan të mos veshin fustan të bardhë në dasmën e tyre
 
Shperndaje
ikub#: 2005060019
Dasma e famshme kanë kapur vëmendjen e revistave herë pas here.
FOTO GALERI

Të gjithë flasin rreth tyre në mediat sociale dhe madje frymëzojnë fansat që të kopjojnë dasmat dhe festimet e tyre. Kjo sepse kur një njeri i famshëm organizon një festë, asgjë nuk mund të krahasohet me të. Është gjithnjë emocionuese dhe origjinale, ndonjëherë edhe jo konvencionale.

Për shembull, disa të famshëm hodhën poshtë idealin e fustanit të bardhë dhe preferuan diçka pak më eksentrike. Ja celebritetet që thyen standardet sociale duke mos veshur fustan të bardhe në dasmën e tyre.

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BARDHE CELEBRITETET DASMA FUSTANI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved