Këto janë modelet më të mira të maskave
 
Shperndaje
ikub#: 2005060099
Ja disa modele maskash, të cilat mund ti gjeni online.
FOTO GALERI
Ne e dimë se distanca sociale dhe qëndrimi në shtëpi është mënyra më e mirë për të parandaluar përhapjen e COVID-19. Vendosja e maskës nuk është thjesht një mënyrë për të mbrojtur veten dhe njerëzit që ju doni, ajo gjithashtu zvogëlon rritjen e rasteve me të cilat duhet të merren punonjësit e kujdesit shëndetësor, i njohur ndryshe si rrafshimi i kurbës. Në këtë artikull ne ju vijmë në ndihmë me disa modele maskash. Maskat tashmë janë bërë pjesë e veshjes sonë, ne i vendosim kur dalim jashtë, në supermarket, zyra postare, farmaci ose ndonjë nevojë tjetër. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: AKSESOR KORONAVIRUS MASKA VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved