Kostumet e banjos: modelet që ëndërrojmë t’i veshim
 
Shperndaje
ikub#: 2005060083
Megjithëse planet për këtë verë janë akoma shumë të pasigurta, dëshirën tonë për të shkuar në det nuk e heq askush nga ne.
FOTO GALERI

Atëherë, pse të mos ëndërrojmë për një koleksion të kostumeve përrallore? Në këtë moment ne ende nuk e dimë se si do të jetë vera jonë. A do të largohemi apo do të qëndrojmë në rajonet tona? Le t’i lëmë mënjanë këto reflektime për një moment dhe të marrim frymë lehtë duke ëndërruar për kostumet e banjos që ëndërrojmë t’i veshim.

Këto janë modelet më të bukura që do të triumfojnë këtë sezon veror.

 
Shfleto artikuj te tjere per: BANJO KOSTUME MODELE VERA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved