8-të mënyra si të kombinoni bluzën e bardhë këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 2005070120
Bluza e bardhë, ja kombinimet më perfekte.
FOTO GALERI
Të gjithë e kemi një bluzë të bardhë në shtëpi dhe ne e kemi fjalën pikërisht për bluzat e thjeshta pa asnjë dizajn. Pra e vjetër apo e re, ne e kemi një bluzë të bardhë dhe nuk e përjashtojmë asnjëherë nga gardëroba. Bluza e bardhë ka për të mbetur gjithmonë një shpëtim për ne, ajo vishet me gjithçka edhe në shumë raste. Shfletoni galerinë e mësipërme për të shikuar kombinimet më të përsosura të bluzës së bardhë. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BLUZE MODEL STIL TREND

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved