Sandalet me takë: 15 modele do t’i adhuroni sapo t’i shihni
 
Shperndaje
ikub#: 2005070025
Nuk ka asgjë më të mirë se një palë sandale me takë për të festuar ardhjen e sezonit të ngrohtë!
FOTO GALERI

Mënyra më e mirë për të mirëpritur sezonin e ngrohtë dhe për të ngritur gjendjen shpirtërore? Nuk kemi dyshime: trajtojeni veten me një palë sandale të reja me takë! Këto janë 15 modelet më të  bukura të sandaleve me takë që do t’i adhuroni sapo t’i shihni për herë të parë.

 
Shfleto artikuj te tjere per: MODELE SANDALE TAKE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved