Si të vishni fundin xhins, 5 kombinime që duhet ti provoni menjëherë
 
Shperndaje
ikub#: 2005080066
Kombinimet perfekte për të përmirësuar fundin tuaj të dashur xhins? Këtu janë 5 ide me stil që mezi do të prisni t’i vishni këtë verë
FOTO GALERI

E gjithanshme dhe “cool”, fundi xhins është një nga veshjet që ne preferojmë më shumë. Arsyeja është e thjeshtë: na lejon të jemi të rehatshëm dhe elegant në të njëjtën kohë.

Por si ta kombinoni fundin xhins për tu dukur me shumë stil? Ne po ju japim 5 ide:

 

Shfleto artikuj te tjere per: FUNDI XHINS PAMJA VESHJA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved