Pecetat e lagura dhe problemet që shkaktojnë në lëkurën e fytyrës
 
Shperndaje
ikub#: 2005090006
6-të problemet që shkaktojnë pecetat e lagura në fytyrë kur ju hiqni grimin
FOTO GALERI
Edhe pse thjesht duke fshirë përbërjen tuaj tingëllon si një bekim pas një dite të lodhshme, në të vërtetë nuk është ashtu. Në fakt, është e kundërta. Përdorimi i pecetave të lagura rregullisht mund të dëmtojnë seriozisht lëkurën tuaj dhe të çojnë në disa probleme. Në galerinë e mësipërme do të gjini 6 mënyra se si ju fshini grimin mund t’iu dëmtojë rëndë lëkurën tuaj.
 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: FYTYRE GRIMI LEKURE PECETA SHENDET

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved