5 veshjet që nuk shkojnë me këpucët me taka
 
Shperndaje
ikub#: 2005100019
Takat e larta duken shumë të bukura dhe elegante si dhe japin një pamje glamur nëse dini t'i kombinoni me veshjet e duhura.
FOTO GALERI
Ja 5 kombinimet më të shëmtuar që mund të krijoni me takat e larta dhe që duhen shmangur me çdo kusht.
 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: KEPUCE ME TAKA VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved