10 modelet e atleteve që duhet të vishni këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 2005110091
Me atletet e duhura ju do ta shijoni verën edhe më mirë.
FOTO GALERI
Atletet janë një domosdoshmëri gjatë gjithë jetës suaj. Luksin që ju ofrojnë atletet nuk jua dhurojnë as këpucët me taka të larta. Përveç se për vrap dhe aktivitete sportive, atletet janë të përshtatshme në përditshmëri, sidomos gjatë verës. Markat më poshtë do t'ju bëjnë të harroni çdo sandale dhe stilet e tjera. Me këto atlete ju do të ndieni rehat dhe të freskët. Hidhini një sy galerisë së mësipërme.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ATLETE MARKE SPORT VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved