Celebritetet që zgjodhën veshje nga shekulli i kaluar dhe shkëlqyen në tapetin e kuq
 
Shperndaje
ikub#: 2005110009
Yjet e showbizit shpesh fillojnë të bëhen gati për ceremoni çmimesh dhe mbledhje të rëndësishme shoqërore disa muaj para këtyre ngjarjeve.
FOTO GALERI

Ata zgjedhin një shtëpi të modës, pëlhura për veshjet e tyre dhe rrobaqepësin, dhe ata zgjedhin aksesore dhe kozmetikë që të duken të mrekullueshëm në tapetin e kuq. Por ndonjëherë, është e mjaftueshme të hedhim një vështrim nga e kaluara dhe të zgjidhni veshjen e përsosur nga koleksionet e vjetra të stilistëve, në mënyrë që ata të shkëlqejnë më shumë se të gjithë të tjerët.

Shikoni celebritetet që kanë zgjedhur të veshin fustane nga shekulli i kaluar dhe sërish kanë shkëlqyer në tapetin e kuq.

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: CELEBRITETE SHEKULLI TAPETI I KUQ VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved