Ja modelet më të preferuara të xhinseve
 
Shperndaje
ikub#: 2005110102
Pantallonat xhins, trendi më i preferuar.
FOTO GALERI
Xhinset nuk ikin kurrë nga moda. Çdo vit tendencat ndryshojnë dhe bëhen veshja jonë më e preferuar. Gjithashtu ato janë pjesë e përditshmërisë sonë. Për faktin se ka një shumëllojshmëri xhinsesh, ndonjëherë ju nuk mund të zgjidhni modelin më të mirë. Por ne jemi këtu t’iu vijmë në ndihmë të gjithave vajzave për të përzgjedhur stilin më të përsosur. Shfletoni galerinë e mësipërme për më shumë ide dhe frymëzim.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: MODE PANTALLONA STIL TREND XHINS

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved