Ja si duken sot modelet e viteve ‘90
 
Shperndaje
ikub#: 2005110109
Njihuni me modelet e viteve ’90 si duken sot.
FOTO GALERI
Modelet e viteve ‘90 tronditën pistën, me buzëqeshjen e tyre dhe pamjen mahnitëse në revistat e ndryshme. Helena Christensen, Kate Moss, Stephanie Seymour dhe Elle Macpherson janë vetëm disa emra të modeleve që u bënë legjendat e vërteta dhe ikonat e bukurisë që atëherë. Koha fluturon, por supermodelet e viteve ‘90 duken ende të mrekullueshme edhe sot dhe pozat e tyre mahnitëse tregojnë më shumë se vetë fjalët. Shfletoni galerinë për të shikuar se si duken sot mbretëreshat e bukurisë që na frymëzuan 3 dekada më parë. 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI MODELE PAMJE PASARELE STIL

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved