Si të kombinoni ngjyrën rozë? Ja 7 ide “cool” për ti provuar ketë verë
 
Shperndaje
ikub#: 2005110028
Roza është një nga ngjyrat tona të preferuara, si dhe një nga “must have” të sezonit: zbuloni se si ta kombinoni atë ad hoc duke ndjekur këshillat e ndikuesve të modës.
FOTO GALERI

Ngjyra më elegante dhe femërore e të gjithë paletës, siç e parashikuam, kthehet të na magjepsë këtë sezon, duke u shfaqur me të gjitha hijet e saj. Edhe ndikuesit më elegantë në skenën ndërkombëtare nuk mund t'i rezistojnë kësaj nuance, të sofistikuar dhe romantike në të njëjtën kohë.

Të frymëzuar nga veshjet e tyre plot stil ne kemi rikrijuar kombinimet e ngjyrave për tu përsëritur në disa hapa të thjeshtë. Zbulojini ato me ne dhe merrni shënime për pamjet tuaja të verës.

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: IDE KOMBINIMI NGJYRA ROZE VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved