Atletet e verës, ja modelet më të mira për këtë sezon
 
Shperndaje
ikub#: 2005130021
Njihuni me markat e atleteve që duhet të keni këtë verë.
FOTO GALERI
Koha në karantinë është shfrytëzuar në maksimum si për veshjen edhe për gjëra të tjera. Vajzat kanë qenë duke përzgjedhur gardërobën e verës, por këtu do të gjeni modelet më të bukura të atleteve. Këmbët janë ekuilibri i trupit kështu që është shumë e rëndësishme të gjeni këpucët e duhura. Nuk ka rëndësi nëse shpenzoni pak, por ja vlen. Në galerinë e mësipërme do të gjeni modelet më të mira të atleteve, markat e njohura dhe shumë të rehatshme për sezonin veror.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ATLETE MODELE SEZON VERE VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved