Inspirim nga celebritet për modelin e flokëve këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 2005140040
Trendi i ri sapo ka mbërritur dhe është një frymëzim nga karantina.
FOTO GALERI
Me sallonet e mbyllura shumica e celebriteve kanë guxuar të ndryshojnë ngjyrën e flokëve në kushtet e shtëpisë. Tashmë prurjet e reja janë kthyer në një trend i frymëzuar gjatë ditëve të karantinës. Thjesht lëvizni nëpër Instagram dhe do të shihni që Bella Hadid i dhuron vetes balluke, apo Dua Lipa që guxoi të kthente flokët në ngjyrë portokalli. Më poshtë janë trendet më të guximshme për vitin 2020, por cili do të jetë ndryshimi juaj këtë verë pasi të dilni nga karantina. 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE MODEL NGJYRE TREND

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved