Ja si duken yjet e Hollywoodit në të shkuarën në krahasim me yjet tani në të njëjtën moshë
 
Shperndaje
ikub#: 2005140083
Pra ndryshon vetëm koha, le të shikojmë sa ndryshon pamja e tyre...
FOTO GALERI
Në moshën 31 vjeçe, Grace Kelly ishte një aktore në një kohë pauze, e cila ishte martuar me një princ për 5 vjet dhe kishte 2 fëmijë. Në të njëjtën moshë, Charlize Theron kishte fituar Oscar dhe ishte akoma beqare. Në galerinë e mësipërme do të shikoni se si dukeshin njerëzit e famshëm që filluan karrierën e tyre dekada më parë, krahasuar me të tjerët që filluan karrierën e tyre më vonë, por në të njëjtën moshë.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FAME KARRIERE MOSHE PAMJE YJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved