Kordelet e flokëve, aksesori që nuk do të hiqni dorë
 
Shperndaje
ikub#: 2005140035
Kordelet janë kthyer në trendin e momentit.
FOTO GALERI
Të gjithave na pëlqejnë flokët e lëshuara, por kur është shumë nxehtë në verë na nevojitet një aksesor për tu dukur më bukur. Kohët e fundit kanë dalë në modë kordelet e ndryshme që vendosen në kokë. Me një larmi modelesh dhe ngjyrash ju do të shikoni kordelet më të bukura për këtë sezon. Shfletoni galerinë e mësipërme për të shikuar sa më shumë ide dhe modele. 
 Shfleto artikuj te tjere per: AKSESOR KORDEL MODELE TREND

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved