Modele fundesh për femra të kolme
 
Shperndaje
ikub#: 2005140087
Fundet janë të modeleve të ndryshme të shkurtër, të gjatë, poshtë gjurit, që lidhen, me pala, të ngushtë, prerje asimetrike, printe të ndryshme etj. dhe jo çdo formë e tij është e përshtatshme për të gjithë format trupore.
FOTO GALERI
Kur bëhet fjalë për stilin në fakt gjërat e ndaluara nuk janë fikse,  pasi gjithçka ka të bëjë me sigurinë në vetvete dhe mënyrën se si e përcjellim veshjen tek të tjerët.
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FUNDI MODELE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved