10 fustanet verore më trendi
 
Shperndaje
ikub#: 2005150007
Këto fustane ju sjellin ndjesinë e verës edhe pa filluar akoma.
FOTO GALERI
Pa marrë parasysh sa fustane kemi mbledhur në gardërobën tonë, duke shikuar tendencat e veshjeve verore të vitit dhe duke blerë edhe disa të tjera, shijet tona ngatërrohen dhe nuk dimë se çfarë të veshim. 
Vera është padyshim një nga kohërat më argëtuese të vitit për tu luajtur me stilin tuaj, prandaj trendi më i ri janë fustanet shumëngjyrëshe, me lule, flutura dhe një natyrë e tërë në pamjen tuaj. Në galerinë e mësipërme do të gjini disa nga modelet më të bukura të fustaneve verore, hidhuni një sy për më shumë ide dhe frymëzim. Shkëlqeni këtë verë!
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANE LULE NGJYRA TREND VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved