3 tendencat e çantave më elegante të dorës
 
Shperndaje
ikub#: 2005150012
Çantat në formë zarfi, të preferuara si ditën edhe natën.
FOTO GALERI
Çantat e zarfit janë të njohura për faktin se përdoren në raste të veçanta sidomos në mbrëmje. Por këto çanta mund të përdoren edhe gjatë ditës, në stilin e rrugës, në punë apo kudo që ju dëshironi. Çantat e mëdha janë gjithmonë një pengesë, zënë më shumë vend dhe janë më të lodhshme, prandaj sugjerohet që për tu ndierë më rehat përdorni çantat e vogla në formë zarfi. Pra ju do të dukeni elegante dhe me një stil femëror tërheqës në ditët e ngrohta të verës. 
 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: CANTA NGJYRA TENDENCE ZARF

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved