Karantinë e mërzitshme. Kendall shpërthen sipas mënyrës që di
 
Shperndaje
ikub#: 2005150052
E karantinuar në vilën e saj në Kaliforni, Kendall Jenner mund të konsiderohet me fat. Katër dhoma gjumi, një pishinë të madhe noti, kopsht, kuzhinë dhe madje edhe një palestër private.
FOTO GALERI
Gjatë periudhës së gjatë të bllokimit, Kendall Jenner nuk ishte shumë sociale, ajo thjesht ndau disa momente të jetës së saj në izolim. Shëtitjet me qenin në kodrat e Beverly Hills, stërvitje në shtëpi (e veshur Adidas, markë për të cilën ajo është promotore) ndonjë lojë video ishin  aktivitetet e saj. Por tani gjërat kanë ndryshuar, dhe ajo ka vendosur të ngrejë temperaturat. Shtrirë në shtrat e veshur një sensual bodysuit, Kendall shfaqet në dhomën e gjumit. Format që e bënë atë një yll ndërkombëtar janë mjaft të shprehura dhe provokuese.
Herën e fundit që Kendall Jenner është shfaqur aq hot ishte në mars, kur ndodhej në një pushim të shkurtër në Karaibe me motrën Kylie. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: KARANTINA KENDALL JENNER

Marre nga Tgcom24


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved