10 hile të vogla në veshje që mund t’iu kthejnë në një ikonë të modës
 
Shperndaje
ikub#: 2005170026
Vishuni duke përdorur edhe pak trurin...
FOTO GALERI
Veshja e njerëzve mund të tregojë shumë për karakterin e njeriut. Ndonjëherë gjithçka që ju duhet është t’i kushtoni pak më shumë vëmendje pamjes suaj, si larja e rrobave tuaja, hekurosja e tyre dhe siguria që keni veshur rrobat e duhura.  Por disa femra janë një hap para duke përdorur hile të zgjuara në veshje që i bëjnë ato të duken edhe më të bukura. Pra edhe nëse nuk keni shumë buxhet ka shumë mënyra që për tu dukur shkëlqyeshëm. Shfletoni galerinë e mësipërme për të mësuar disa nga hilet më të nevojshme që të dukeni perfektë. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI IKONE MODE STIL VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved