7 këshilla për të rikthyer shkëlqimin e lëkurës suaj
 
Shperndaje
ikub#: 2005170016
Shkëlqimi është një efekt i lëkurës së shëndetshme dhe dritë që i jepet fytyrës. Mirëpo mënyra e keqe e jetesës, ushqimi i gabuar, mungesa e kujdesit të duhur të lëkurës dhe ulja e prodhimit të kolagjenit ndikojnë në largimin e shkëlqimit të lëkurës.
FOTO GALERI
Mos u shqetësoni pasi me disa këshilla të thjeshta ju mund ta ri-sillni sërish shkëlqimin dhe ta bëni lëkurën tuaj të duket plot gjallëri. 
Ja disa nga gabimet që bëni dhe si ti përmirësoni ato.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: KESHILLA LEKURA SHKELQIMI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved