Bizhuteritë e verës që do i adhuroni të gjithë
 
Shperndaje
ikub#: 2005170013
Varëse, vathë, byzylykë apo unaza, bizhuteritë tendencë të kësaj vere janë vërtet të mrekullueshme.
FOTO GALERI
Lamtumirë fustanet e trashë të dimrit dhe bizhuteritë e rëna. Me fustanet e freskët të verës, sandalet dhe gjithçka verore, duhen bizhuteri elegante. Varëset do jenë me perla, pjesë të varura, grumbuj zinxhirësh të hollë, etj. Byzylykët do jenë nga ata me motive braziliane, tek ata argjend, flori, me guaska deti, etj. Unazat do jenë të holla dhe të veçanta, ndërkohë që vathët mbizotëruese do jenë ato me pendë, gurrë e ngjyra fosforeshente.
 



Shfleto artikuj te tjere per: ADHURIMI BIZHUTERI VERA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 




Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved