Rregullat e mëngjesit për kujdesin e flokëve
 
Shperndaje
ikub#: 2005170011
Një nga këshillat më me mënd për kujdesin e flokëve qëndron tek larja e tyre. Lajini ato aq herë sa floku juaj e ka të nevojshme, as më shumë dhe as më pak.
FOTO GALERI
Nëse bëni dush mëngjeseve ja disa këshilla si ti mirëmbani flokët.
 
 
 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE KUJDESI RREGULLA

Marre nga 


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved