Si të dukemi elegante pa pasur nevojën këpucëve me takë
 
Shperndaje
ikub#: 2005170015
Gjithmonë kemi menduar që një palë këpucë më takë janë padyshim sinonim i elegancës. Të jetë e vërtete kjo?
FOTO GALERI
Ndërsa ka shumë femra të cilat nuk i preferojnë këpucët me takë. Për shumë arsye: për çështje shije apo stili, sepse nuk ndihen komode mbi një palë këpucë me taka ose për shkak të gjatësisë së tyre. Ndaj ne do t’ju japim disa ide se si të kombinoni veshjet tuaja me këpucë të sheshta dhe të dukeni sa më elegante në stilin tuaj.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ELEGANCA KEPUCE KEPUCE ME TAKA TAKA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved